Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis1 Ağustos 2026İliç/Erzincan
Özel Teknik Servis Hizmeti

İliç Klima Bakım Servisi

0 850 307 34 38

İliç Klima Bakım Servisi İletişim Bilgileri

📱 İliç Klima Bakım Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 İliç Klima Bakım Servisi Adresiİliç/Erzincan
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 135 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi01.08.2026
İliç Klima Bakım Servisi olarak İliç/Erzincan bölgesinde İliç Klima Bakım cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Detaylı hizmet listesi için İliç Beyaz Eşya Servisi sayfasını inceleyebilirsiniz. İlgili olarak İliç Klima Servisi hizmetimiz de verilmektedir. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Klima Bakım cihazları için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. İliç/Erzincan bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Cihazınızın marka ve modeline uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; arıza kodu ve yapılan işlem servis formunda belirtilir. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. İliç Klima Bakım Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. İliç ve Erzincan genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı İliç Klima Bakım Servisi hattını aramanız yeterlidir; İliç/Erzincan bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: İliç Klima Servisi, İliç Klima Montaj Servisi, İliç Klima Gaz Dolumu Servisi.

İliç Klima Bakım Servisi — Sık Sorulan Sorular

İliç Klima Bakım Servisi telefon numarası nedir?

İliç Klima Bakım Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

İliç Klima Bakım Servisi yetkili servis mi?

İliç Klima Bakım Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

İliç Klima Bakım Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

İliç Klima Bakım Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; İliç/Erzincan bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

İliç Klima Bakım Servisi hangi arızalara bakıyor?

İliç Klima Bakım Servisi İliç/Erzincan bölgesinde Klima Bakım cihazlarında arıza, bakım, montaj ve onarım işlemlerine uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

İliç Klima Bakım Servisi çalışma saatleri nedir?

İliç Klima Bakım Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

İliç Klima Bakım Servisi hangi mahallelerde hizmet veriyor?

İliç Klima Bakım Servisi İliç ilçesinin tüm mahallelerinde yerinde servis sunar.

İliç Klima Bakım Servisi fiyatları ne kadar?

İliç Klima Bakım Servisi fiyatları arıza türüne ve yedek parça ihtiyacına göre değişir; net fiyat yerinde tespit sonrası telefonla paylaşılır.

İliç Klima Bakım Servisi aynı gün servis veriyor mu?

İliç Klima Bakım Servisi İliç bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır; acil arıza kayıtları önceliklendirilir.

İliç Klima Bakım Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

İliç Klima Bakım Servisi — İliç bölgesinde Klima Bakım servisi.

İliç Klima Bakım Servisi kapsamında İliç bölgesinde Klima Bakım cihazlarında arıza tespiti, bakım, montaj ve onarım hizmeti sunuyoruz. Deneyimli teknisyen kadromuz cihazınızdaki sorunu yerinde analiz eder ve onayınızla müdahale planını netleştirir. Klima Bakım cihazınızda performans düşüklüğü, ses, koku, su kaçağı, çalışmama veya hata kodu gibi arızalarda aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; tüm marka ve modellerde teknik destek verilir. İliç Klima Bakım Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Yapılan işçilik garanti altına alınır. Yedek parça ihtiyacı servis öncesinde paylaşılır; onay alınmadan ek ücret uygulanmaz. İliç genelinde yerinde müdahale ile cihazınızı taşımadan çözüm üretilir. Randevu oluşturmak için 0 850 307 34 38 numaralı İliç Klima Bakım Servisi hattını arayabilir; haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz. Servis sonrası cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir; İliç Klima Bakım Servisi kapsamında şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile hizmet tamamlanır. Klima Bakım servisinde elektronik kart, motor, pompa, rezistans, sensör ve mekanik aksam arızalarına model bazlı müdahale yapılır; arıza kodu kayıt altına alınır. İliç bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; İliç Klima Bakım Servisi kapsamında hızlı ulaşım ve güvenilir özel servis desteği sunulur.

İliç Klima Bakım Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

İliç Klima Bakım Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

İliç bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik İliç Klima Bakım Servisi kapsamında garanti altına alınır.

İliç Klima Bakım Servisi — Müşteri Yorumları

İliç, Erzincan — müşteri geri bildirimleri
Hasan Y.İliç
★★★★★

İliç Klima Bakım Servisi ekibi İliç adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.İliç
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; İliç bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.İliç
★★★★★

İliç bölgesinde Klima Bakım arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.İliç
★★★★★

İliç için Klima Bakım servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.İliç
★★★★★

İliç Klima Bakım Servisi hattından randevu aldım. İliç bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.İliç
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara İliç Klima Bakım Servisi hattını öneririm. İliç bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.İliç
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. İliç için güvenilir özel servis.

Burak C.İliç
★★★★★

İliç bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Hasan Y.İliç
★★★★★

İliç Klima Bakım Servisi ekibi İliç adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.İliç
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; İliç bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.İliç
★★★★★

İliç bölgesinde Klima Bakım arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.İliç
★★★★★

İliç için Klima Bakım servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.İliç
★★★★★

İliç Klima Bakım Servisi hattından randevu aldım. İliç bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.İliç
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara İliç Klima Bakım Servisi hattını öneririm. İliç bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.İliç
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. İliç için güvenilir özel servis.

Burak C.İliç
★★★★★

İliç bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

İliç Diğer Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

İliç Beyaz Eşya Servisleri

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

İliç Klima Bakım Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

İliç mahallelerinde klima bakım servisi

İliç ilçesinde listelenen mahallelerde klima bakım arıza, bakım ve onarım hizmeti sunulmaktadır. Aynı gün yerinde servis için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz.

İliç ilçesinde Klima Bakım servisi özellikle Abdullah Paşa Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Fatih Mahallesi, İbrahim Çeçen Mahallesi ve çevresinde sık talep edilmektedir. Bu mahallelerde aynı gün yerinde arıza tespiti ve onarım için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz.

Abdullah Paşa Mah. Fatih Mah. Kazım Karabekir Mah. İbrahim Çeçen Mah.

İliç — 4 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara